Nieuw
{{ item.Quote }}

Langma Advanced Pro
Disc 1 AR

4.899 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Beklim elke berg, verpletter elke sprint. De Langma Advanced Pro Disc heeft een opnieuw ontworpen lichtgewicht aero frame en het geheel nieuwe Giant SLR 36 Disc WheelSystem met geïntegreerde schijfremmen en haakloze velgen, plus een aangepaste Liv-zadel en stuur, voor krachtige, raceklare prestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Snellere acceleratie

Het hart van de Langma Advanced Pro is een superlicht Advanced-grade carbon frame, wat zorgt voor een krachtige stijfheid-gewichtsverhouding voor explosieve acceleratie. Bijgewerkte tubing met afgeknotte ellips vermindert luchtweerstand en verbetert de sprintefficiëntie.

Betere handling

Geïntegreerde flat-mount schijfremmen geven het vertrouwen om snelheid mee te nemen in bochten en om te gaan met variabele weersomstandigheden. De Langma biedt ook ruimte voor banden tot 32 mm, zodat je je setup kunt aanpassen aan de weg die voor je ligt.

Trillingen dempen

Het geheel nieuwe tubeless Giant SLR 36 Disc WheelSystem vermindert de luchtweerstand, terwijl de verstelbare Variant carbon zadelpen superieure compliance biedt, zodat je een responsieve rit krijgt die praktisch over ruwe wegen glijdt.

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
Internal Seatpost Clamp
OverDrive 2
PowerCore
RideSense Ready
Variant Seatpost
Tubeless System
Power Pro
MegaDrive
Hookless Rim Design

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)42016,545017,748018,951020,1
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5082052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)67,82,661,42,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)97338,397738,598438,799639,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8702,8702,8672,6
KStack (mm) (inch)51720,453220,955321,856922,4
LReach (mm) (inch)37014,637714,83821538615,2
MStand Over Height (mm) (inch)70027,673028,776029,979031,1
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Kelp Forest/Fanatic Teal
  • Frame
    Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-grade composite, full-composite OverDrive 2 steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR XXS: 360mm, XS: 360mm, S: 380mm, M: 400mm, L: 420mm
  • Handvatten
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XXS: 80mm, XS: 80mm, S: 90mm, M: 100mm, L: 110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite XXS: 357mm, XS: 357mm, S: 357mm, M: 357mm, L: 357mm
  • Zadel
    Liv Alacra SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Rival eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Remmen
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM Rival, 12-speed, 10x36
  • Ketting
    SRAM Rival D1
  • Crankset
    SRAM Rival D1 DUB, 33/46 with Power Halo power meter XXS: 165mm, XS: 165mm, S: 170mm, M: 170mm, L: 172.5mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem, [F] 36mm, [R] 36mm
  • Naven
    [F] Giant alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant alloy, 3-pawl driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Sapim Sprint
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x28c (32mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.