{{ item.Quote }}

Langma Advanced
Disc 1+

3.799 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Of je nu houdt van de klim, de kick van de afdaling of je volgende PR, de Langma Advanced Disc is er klaar voor met zijn opnieuw ontworpen lichtgewicht aeroframe en geheel nieuw Giant SLR 36 Disc WheelSystem (bepaalde modellen) met geïntegreerde schijfremmen en een op maat gemaakt Liv-zadel en -stuur voor een krachtige pasvorm en prestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Versnel sneller:

Het hart van de Langma Advanced is een superlicht Advanced-Grade Composite frame, die een krachtige verhouding tussen stijfheid en gewicht levert voor explosieve acceleratie. Bijgewerkte afgeknotte ellipsvormige buizen verminderen windweerstand en verhogen de sprintefficiëntie.

Betere handling:

Geïntegreerde, flat-mount schijfremmen geven vertrouwen in de bochten wisselende weersomstandigheden. De Langma is ook geschikt voor banden tot 32 mm, zodat je jouw set-up kunt aanpassen aan de weg die voor je ligt.

Vibration canceling:

De tubeless Giant SLR 36 Disc wielen (bepaalde modellen) verminderen de weerstand terwijl de verstelbare Variant Composite zadelpen superieure flexibiliteit biedt zodat je een responsieve rit krijgt die praktisch over ruige wegen scheert.

Highlights

Langma Advanced Disc with interactive tooltips

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
Internal Seatpost Clamp
OverDrive
PowerCore
Variant Seatpost
Tubeless System
MegaDrive

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)39015,442016,545017,748018,951020,1
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)49819,65082052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11204,71355,31556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)74,32,967,82,661,42,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)97038,297338,397738,598438,799639,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8722,8702,8702,8672,6
KStack (mm) (inch)49919,651720,453220,955321,856922,4
LReach (mm) (inch)36414,337014,637714,83821538615,2
MStand Over Height (mm) (inch)68026,870027,673028,776029,979031,1
NStuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Starry Night/Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm
  • Handvatten
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm
  • Zadel
    Liv Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105 Di2
  • Voorderailleur
    Shimano 105 Di2
  • Achterderailleur
    Shimano 105 Di2
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic, Shimano RT-70 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano 105 Di2
  • Cassette
    Shimano Di2, 12-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X12
  • Crankset
    Shimano 105, 34/50 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem, [F] 36mm, [R] 36mm
  • Naven
    [F] Giant alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant alloy, 3-pawl driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Sapim Sprint
  • Banden
    Giant Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.