{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+ 0
Dash Dames

2.399 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Fiets door de stad met comfort, gemak en stijl. Naar je werk, de boodschappen halen of gewoon erop uit en een mooie tocht maken. Langdurige ondersteuning en Smart Assist-technologie maken de nieuwe Entour E+ onweerstaanbaar.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

300% ondersteuning

De instelbare SyncDrive Core motor kan tot maximaal 300% ondersteuning bieden. Je kunt zelf de hoeveelheid kracht instellen die past bij jouw rijstijl.

Comfort

Door het frame met lage instap kun je gemakkelijk op- en afstappen en dat biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31606,31807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)109543,1110543,5112544,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,863024,864925,6
LReach (mm) (inch)37514,838515,239915,7
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Dash
  • Display
    Giant RideControl Dash
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Gunmetal Black, Grey Dawn
  • Frame
    ALUXX aluminium, monotube extra low-stepthrough design.
  • Voorvork
    SR Suntour NEX 50mm Suspension
  • Stuur
    Aluminium 30degree sweep
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable 1¼"x 90mm
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x300mm
  • Zadel
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano 8sp RevoShift
  • Remmen
    Tektro HD-M285, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminium
  • Velgen
    Giant Double Wall Aluminum 622x19
  • Naven
    Shimano HB-TX505 [F], Shimano Nexus 8 disc brake [R]
  • Spaken
    Sapim Leader, stainless 14G(2.0mm) [F]Sapim Strong, stainless 13-14G(2.3-2.0mm) butted [R]
  • Banden
    Banden met anti-leklaag
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 LED [F]Spanninga Solo LED [R]
  • Drager
    Custom design for rear battery with MIK system
  • Gewicht
    24,2kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.